Субота, 18.05.2024, 10:40

Головна » 2012 » Квітень » 1 » Відкриття танцювального класу в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13
Відкриття танцювального класу в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13

Танець існував та існує в культурних традиціях всього людства й людських спільнот. Танець споконвіку допомагав спілкуванню людей і весело проводити час з друзями, а молоді – знайомитися.
     Учні ЗОШ № 13 дуже люблять танці і вже мають  певні здобутки в цій сфері. Ансамбль танцю «Фейєрія» під керівництвом педагога Аліни Панасевич брав участь у міському звітному концерті учнівських самодіяльних колективів «Паростки надії-2011»,  влітку 2011 року - у танцювальному конкурсі в Республіці Польща.
     Тепер вони матимуть змогу займатися улюбленою справою у новоствореному танцювальному класі, урочисте відкриття якого відбулося 25 січня 2012 року.

Роботи з його облаштування були проведені в короткий термін під час зимових канікул працівниками навчального закладу. Фінансову підтримку у створенні цього класу дирекція школи отримала від Юрія Савчука, батька учня 10 класу та батьківської громади школи.
     На урочистій лінійці з нагоди відкриття класу, на якій були присутні учні, вчителі, випускники школи різних років, батьківська громада, представники управління освіти, директор школи Олександр Дубина привітав всіх із святом, запросив бажаючих займатися у новоствореному затишному залі та побажав успіхів.  Головний спеціаліст управління освіти Юрій Волинець побажав школярам нових творчих злетів на змаганнях, конкурсах різного рівня і вручив навчальному закладу подарунок. Голова ради школи Лариса Козак подякувала всім, хто був причетний до створення класу і запевнила, що рада школи в подальшому буде підтримувати і допомагати навчальному закладу у створенню більш комфортних умов для навчання і розвитку творчих здібностей учнів.
     Після урочистого відкриття класу всі учасники свята насолоджувалися показовими виступами молодшої і середньої групи шкільного ансамблю танцю «Фейєрія», ансамблю бально-спортивного танцю «Троянда», учня 9-Б класу Олександра Марчука та учня 11-Т класу Артема Лящука. Учні продемонстрували  своє уміння танцювати, як доказ того, чому можна навчитися, маючи бажання, талант, фахових педагогів і, звичайно, відповідні умови.

По закінченні показових виступів учнями-танцюристами та керівником гуртка  було проведено майстер-клас для бажаючих з вивчення вальсу.

Ольга Михалевич, заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 13
Переглядів: 548 | Додав: sasha-str | Теги: танцювальний клас, Луцька ЗОШ №13 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2012  »