Субота, 18.05.2024, 14:31

Головна » 2011 » Листопад » 10 » Місто Лева
Місто Лева
Eкскурсія до міста Львова

15-16 жовтня 2011 року за ініціативою як учнів 8-10-х класів, так і класних керівників було організовано екскурсію до міста Львова.
Місто зустріло юних мандрівників першим у цьому році снігом, пронизливим вітром... Проте це не тільки не зіпсувало настрою, а навпаки - зробило поїздку справді незабутньою.
У Львові дивовижне все: і розкішні палаци, і середньовічні будиночки, і величні храми. Учні та вчителі поринули у неповторну атмосферу минулих століть, які наклали свій слід на це місто, почули його історію та легенди.

Діти  відвідали Личаківський цвинтар, де побували на могилах Я.Галана, М.Івасюка, С.Крушельницької, І.Франка та інших видатних людей, діячів науки і культури. Вразила учасників екскурсії неймовірна краса та велич собору святого Юра, панорама міста, його історично-древня частина, численні парки та сучасні новобудови, якими можна було милуватись з вершини Високого замку та міської ратуші.
Цікавим етапом мандрівки стали відвідини музею зброї «Арсенал». Надзвичайно велике розмаїття витворів людства у галузі зброярства не залишило байдужим жодного учасника поїздки.

Незапланована зустріч з вояками УПА, вершниками у повному бойовому спорядженні залишили у пам'яті яскраві образи нашого минулого.
Найсолодшим стало завершення екскурсії - фабрика шоколаду, де учнів ознайомили з процесом виготовлення різних шоколадних фігурок, цукерок.

Стомлені, але з букетом приємних вражень, сувенірами та іншими львівськими подарунками поверталися школярі додому.
Переглядів: 539 | Додав: sasha-str | Теги: Луцька ЗОШ №13, екскурсія, львів | Рейтинг: 0.0/0
1 Cezar_MC
Мені сподобалась екскурсія! Архітектура міста придавала враження ніби ми опинилися в Європі 19ст) Також сподобалось у готелі) Але організація храмала wink Ті хто їздив зрозуміє!

«  Листопад 2011  »